Read Sis by Paula Weston Free Online


Ebook Sis by Paula Weston read! Book Title: Sis
Edition: Yabancı Yayınları
Date of issue: July 10th 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Paula Weston
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 618 KB

Read full description of the books Sis:

"Ama ya Jude'u bulamazsak?"

Sıcak nefesi tenime değiyordu. "Eğer hayattaysa, bulacağız." "Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?" Ona inanmayı feci halde istiyordum ama Rafa'ydı bu. Varı yoğu aksiyon olup hiç planı olmayan adam.

Gülümsemesi yorgundu, imalı. Hatırlamadığım ortak geçmişimizin bir yansıması. "Çünkü ben vazgeçecek kadar zeki değilim, sen de nasıl vazgeçilir bilmiyorsun."

Gaby Winters'ın kâbusları artık sona ermişti. Ancak hâlâ bilmediği ve inanamadığı çok şey vardı. Eski hayatının büyük bir kısmını hâlâ hatırlayamıyordu. Bir zamanlar Refaimler'in, yani saniyeler içinde ülke değiştirebilen kanatsız yarı-meleklerin en iyi dövüşçülerinden biri olduğuna hâlâ inanmıyordu. Ve iblislerin var olduğuna... Ve Rafa'nın yanında kaldığına... Ama en önemlisi, ikiz kardeşi Jude'un hâlâ hayatta olduğuna bir türlü inanamıyordu.

Gaby'nin öğrenmesi gereken çok şey, yenmesi gereken daha çok düşman vardı. En önemlisi ise, tüm korkularına rağmen erkek kardeşini bulmalıydı. Macera daha yeni başlıyor, tehlikeli karanlık giderek yaklaşıyor...

Read Ebooks by Paula WestonRead information about the author

Ebook Sis read Online! Paula Weston is the author of the Rephaim series (Shadows, Haze, Shimmer and Burn). The Undercurrent, a stand-alone speculative thriller set in near-future Australia, will be released by Text Publishing in August 2017.

Paula worked as a print journalist for many years before becoming a government media and communication specialist. Today she also co-owns a two-woman communication and design agency.

She grew up in regional South Australia and now lives in Brisbane, Queensland, with her husband.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Sis
Read EBOOK Sis by Paula Weston Online free

Download Sis PDF: sis.pdf Sis PDF