Read Nováček by Robert Muchamore Free Online


Ebook Nováček by Robert Muchamore read! Book Title: Nováček
Edition: BB/art
Date of issue: August 2007
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Robert Muchamore
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 1.81 MB

Read full description of the books Nováček:

Teroristka nepouští do bytu neznámé lidi, protože by to mohli být tajní policisté nebo agenti rozvědky, ale její děti si vodí domů kamarády, a všichni pak pobíhají celým bytem. Teroristka netuší, že jedno z těch dětí nastražilo do každé místnosti v jejím domě štěnici, zkopírovalo si všechny soubory v jejím počítači a ukradlo jí adresář. Dítě pracuje pro CHERUB. Dvanáctiletý James přijde o maminku, sestru si vezme do péče nevlastní otec. Chlapec skončí v dětském domově, kde jde z průšvihu do průšvihu. Z pudu sebezáchovy přijme nabídku, aby vstoupil do CHERUB, dětské jednotky britské tajné služby. Děti tam dostanou skvělé vzdělání a dokonalý výcvik, takže dokážou plnit i ty nejnáročnější úkoly a nevyvolat pozornost, protože navenek vypadají a chovají se jako normální děti. James si najde kamarády, zvládne vražedně náročný kurz základního výcviku; a hned první úkol je nesmírně náročný: s Amy, která vystupuje jako jeho starší sestra, infiltruje do komunity hippies, která chce ve jménu ekologie spáchat teroristický útok na konferenci o ropném průmyslu. James je normální, trochu nadprůměrně průšvihový kluk, co se pere, odmlouvá, má rád dobroty, prožívá první lásku, má smůlu i štěstí a všechno řeší přesně podle svého věku. Jde o milého, uvěřitelného hrdinu, díky kterému je příběh vtipný, napínavý, nepatetický a přitom působí realisticky. „Poutavé, vzrušující, fascinující, a co víc, každý čtenář si upřímně přeje, aby to byla pravda.“

Read Ebooks by Robert MuchamoreRead information about the author

Ebook Nováček read Online! Robert Muchamore was born in Islington, London in 1972. He still lives there, and worked as a private investigator up until 2005 and the critically-accepted release of Maximum Security.

The Hunger Games phenomenon is part of the huge YA / Children's book explosion that has grown, thanks to the British Rat pack of YA authors, Anthony Horowitz, Robert Muchamore, Joe Craig and Charlie Higson. We owe much of the hunger games sucess to authors like Robert.

Robert was inspired to create the CHERUB series by his nephews' complaints about the lack of anything for them to read. CHERUB: The Recruit was Robert's first book and won the Red House Children's Book Award 2005 in the Older Readers Category.

Following the last book in the CHERUB series, it was revealed that a trilogy would be released starting from August 2011 that will focus on a new set of CHERUB agents centred upon Ryan Sharma and also involve an sixteen year old Lauren Adams. The first book will be called People's Republic.

Check out the Hendersons Boys series.Ebooks PDF EpubAdd a comment to Nováček
Read EBOOK Nováček by Robert Muchamore Online free

Download Nováček PDF: novek.pdf Nováček PDF